Injustice 2 też cieknie

  • Autor: Adam Berdzik
  • Opublikowano: 08 Czerwiec 2016
  • Komentuj 0
Kto grał w pierwszą część Injustice ten pewnie miło wspomina to doświadczenie. Plotki o ''dwójce'' krążą po sieci od jakiegoś czasu, a wczoraj wyciekł plakat reklamujący produkcję.  Oficjalnej zapowiedzi co prawda się nie doczekaliśmy, ale sporo wskazuje na to, że  Warner Bros. Interactive szykuje coś w związku z Injustice na E3. Świadczy o tym domniemany plakat z gry, do którego udało się dotrzeć serwisowi Polygon. Skąd ten plakat? Jeśli wierzyć plotkom został on rozesłany do sklepów Gamestop i będzie rozdawany graczom, którzy zdecydują się na złożenie pre-oredera na grę. Skoro mamy plakat, pomyślano o pre-orderach to coś z Injustice: Gods Among Us 2 musi być na rzeczy.

Kto wygra w tym pojedynku? Batsy czy Flash?

Kto wygra w tym pojedynku? Batsy czy Flash?

Z niepotwierdzonych informacji dowiadujemy się, że gra miałaby się ukazać w marcu przyszłego roku na PCtach, Xboxach One i Playstation 4. Więcej zapewne dowiemy się na E3, a to zaczyna się już za parę dni. Pierwsza część gry zebrała bardzo dobre recenzje, nie chodziło nawet o sam gameplay, na który mało kto narzekał, a o świetnie opowiedzianą historię konfliktu superbohaterów ze stajni DC. Jeśli jakimś cudem przegapiliście tą gierkę to odsyłam Was do materiałów Rocka, który wydawał się być nią zachwycony: https://www.youtube.com/playlist?list=PLhSBw7mO1U1dKYvo8wlsniUazHGqKP7nd [źródło: polygon.com]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze