Huuuge Game Jam startuje 28 maja!

Już w dniach 28-29 maja na Uniwersytecie SWPS w Warszawie odbędzie się kolejna edycja Huuuge Game Jam – maratonu programistycznego dla pasjonatów gier. Organizatorem wydarzenia jest Huuuge Games, globalny producent oraz wydawca gier mobilnych. Partnerami technologicznymi są Amazon Web Services oraz Google Cloud, natomiast patronat udzieliła Strefa Technologii Uniwersytetu SWPS.

Huuuge Game Jam startuje 28 maja!

W ramach spotkania uczestnicy będą tworzyć grę komputerową bądź mobilną na podstawie tematu, który poznają podczas wydarzenia Huuuge Game Jam trwał będzie nieprzerwanie od godziny 9:00 w sobotę do godziny 17:00 w niedzielę - czyli łącznie programiści spędzą aż 32 godziny na kreatywnej pracy. Programować można indywidualnie lub zespołowo - w grupach liczących do 6 osób. Uczestnicy mogą także dołączyć wirtualnie poprzez dedykowaną platformę.

Zwycięzców wyłoni jury składające się z pracowników Huuuge Games. Podstawowym kryterium oceny będzie pomysł na przedstawienie zadania konkursowego oraz grywalność produkcji. Nagrodzonych poznamy podczas ceremonii zakończenia konkursu, jaka odbędzie się w niedzielę wieczorem.

Udział w Huuuge Game Jamie jest całkowicie darmowy. Zainteresowani mogą zajerestrować się pod adresem - https://huuu.ge/gjwaw22. Liczba miejsc jest ograniczona, dlatego decyduje kolejność zgłoszeń.

Uczestnicy będą mogli także posłuchać prezentacji ekspertów, od Amazon Web Services i Google Cloud poświęconych m.in. rozwiązaniom chmurowym przy projektowaniu gier, skalowaniu start-upów oraz najnowszym trendom w branży.

Podczas wydarzenia będzie można także spotkać pracowników Huuuge, którzy opowiedzą o kulturze pracy, a także przybliżą aktualne oferty dla programistów, testerów, artystów i animatorów, a także innych osób zainteresowanych pracą w sektorze gamedev. W trakcie Huuuge Game Jam uczestnicy będą mogli także skorzystać ze strefy relaksu oraz atrakcji w postaci gier retro, flipperów i stołów do piłkarzyków.

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze