Hitbox stawia na wygodę!

  • Autor: Kamila Zielińska
  • Opublikowano: 29 Czerwiec 2016
  • Komentuj 4

Hitbox zmienia się na lepsze

Hitbox zmienia się na lepsze

Na stronie Hitboxa pojawiła się informacja o zmianach, które zostały wprowadzone w wyglądzie serwisu dla streamerów. Ma być ładniej i przyjemniej, a do tego funkcjonalnie. W ten sposób planują ułatwić nam, czyli użytkownikom, dostęp do interesującej nas zawartości. Jakie nowości widać na pierwszy rzut oka? Nie trzeba będzie już scrollować listy w poszukiwaniu interesującego nas streama. Teraz poszukiwania będą się odbywały przez pięć kategorii, w których obrębie będziemy się poruszać. Na samej górze pojawia się dodatkowo kalejdoskop #hasztagów, dzięki czemu zawsze wiadomo kto, z kim, gdzie i dlaczego. Najważniejszym elementem jest jednak samo wyszukiwanie streamów, i to filtry stanowią o praktyczności interfejsu. Do wyboru mamy (po zalogowaniu) pięć kategorii: "For You", czyli wszystko co do tej pory obserwowaliśmy i to co jest nam polecane w oparciu o to, co do teraz wyświetlaliśmy.

Szybciej, łatwiej, wygodniej - tak będzie na nowym Hitboxie

Szybciej, łatwiej, wygodniej - tak będzie na nowym Hitboxie

Drugi jest "Language Filter", czyli popularne filmy wybranym języku. Następny jest filtr aktualnie prowadzonych, najpopularniejszych strumyków. Na końcu znajdują się "Top kanały" i lista esportowych transmisji, by być na bieżąco w świecie profesjonalnego grania, ale nie tylko, bo dzięki współpracy z Abios (internetowy kalendarz wydarzeń esportowych), ta zakładka stanie się centrum wiedzy na ten temat. Hitbox nie lubi scrollować. A właściwie to wychodzi naprzeciw leniuchom, którzy uznali scrollowanie za męczące, i wszystkie filtry podał w formie zakładek zaraz przy swoim logo. Prościej się nie da, prawda? Na koniec dodano kilka kosmetycznych poprawek do kanałów, jak wyglądy ikonek subskrypcji itp. To jednak nie koniec zmian, Hitbox ma więcej pomysłów na innowacje i będzie je wcielał w życie w niedalekiej przyszłości. Bądźcie czujni! [źródło: blog.hitbox.tv]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze