Historia Polskich Gier #31

  • Autor: Michał Hawełka
  • Opublikowano: 19 Grudzień 2017
  • Komentuj 1

Shadow Warrior 2 od Flying Wild Hog to sequel remake’u kultowego Shadow Warriora. Brzmi wystarczająco dziwnie? Jeśli nie, dorzućcie do tego walkę kataną, magię chi i masę broni palnej. No i sarkastycznego bohatera.

Shadow Warrior 2 to jednen z najbardziej dynamicznych FPSów na rynku

Skoro ustaliliśmy już jak dziwna jest to produkcja to warto byłoby wspomnieć co tu się w zasadzie dzieje. Otóż Shadow Warrior 2 to niesamowicie dynamiczny FPS z elementami gry RPG. Nieszablonowy setting i wciągająca rozgrywka sprawiły, że była to jedna z lepszych polskich produkcji 2016 roku.   

Chcecie zobaczyć Shadow Warriora 2 w akcji i dowiedzieć się skąd w ogóle się ta gra wzięła? Obejrzyjcie kolejny odcinek Historii Polskich Gier od ekipy Polskie Gry Wideo.

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze