Historia Polskich Gier #25

  • Autor: Michał Hawełka
  • Opublikowano: 07 Listopad 2017
  • Komentuj 0

Flying Wild Hog - studio o zdecydowanie niestandardowej nazwie szybko stało się uznaną marką na polskim rynku gier wideo. Jak do tego doszło?

Część z was kojarzy pewnie takie tytuły jak Hard Reset czy Shadow Warrior. Zwłaszcza ta druga gra i jej kontynuacja odbiły się dość szerokim echem na rynku gier. A to właśnie produkcje studia Flying Wild Hog.

Studia, które stało się poniekąd mistrzem remake’ów. Shadow Warrior dorównał pierwowzorowi i pokazał ten ciekawy tytuł młodszym graczom. Hard Reset - to całkiem niezła strzelanka, a jej odświeżona wersja po raz kolejny pokazała, że FWH po prostu robi dobre gry.

Jak zwykle więcej dowiecie się z naszego materiału, zapraszam!

 

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze