Historia Polskich Gier #23

  • Autor: Michał Hawełka
  • Opublikowano: 24 Październik 2017
  • Komentuj 3

O jakim tytule pomyślelibyście, gdybyście mieli wymienić najbardziej szaloną, polską grę w historii? Kandydatów pewnie paru by się znalazło, ale zwycięzca może być tylko jeden - Bulletstorm.

Produkcja People Can Fly z 2011 roku to FPS, w którym sposobów na pokonywanie przeciwników było multum. Nie tylko strzelaliśmy, ale mieliśmy też do dyspozycji kopniaki czy energetyczne lasso. Gra była niezwykle dynamiczna, a fabułę poprowadzono z humorem. Bulletstorm dawał naprawdę dużo frajdy, dlatego szkoda że po premierze świata nie podbił. Ale gracze o nim nie zapomnieli, dzięki czemu w tym roku dostaliśmy remaster.

Jeśli chcecie wiedzieć więcej - obejrzyjcie materiał przygotowany przez chłopaków z kanału Polskie Gry Wideo.

 

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze