Half-Life 3 potwierdzony!

  • Autor: Adam Berdzik
  • Opublikowano: 16 Sierpień 2016
  • Komentuj 4

''Potwierdzono'' Half-Life 3

''Potwierdzono'' Half-Life 3

Mamy przed sobą jednego z murowanych kandydatów do trolla roku? Wszystko na to wskazuje, bo odwiedzający Gamescom mogli zobaczyć plakat, rzekomo potwierdzający trzecią część Half-Life.  Wyobrażacie to sobie? Odwiedzacie Gamescom, a tam już na wstępie, obok reklam Watch Dogs 2, Sniper Ghost Warrior 3 czy Titanfall 2, widzicie ogromny plakat, na którym jak byk stoi: ''Half-Life: 3''. Już oblewa Cię zimny pot bo ''jakim cudem mogłem przegapić info, że na Gamescomie pokażą trójkę''? Spokojnie, nic nie przegapiłeś. To co widać na zdjęciu to jeden wielki wałek. Zdjęcie wykonała Aoife Wilson, na co dzień pracująca dla serwisu Eurogamer, która na Twitterze od razu podzieliła się fotą, ale na plakat nabrać się nie dała:
Gdzie ten przekręt zapytacie? Jak zwykle najważniejsze jest to co zostało napisane drobnym drukiem. Kiedy przyjrzycie się zdjęciu to zobaczycie, że wielkimi literami napisano tam ''Half-Life: 3'', podczas gdy tytuł gry Newella nie miałby dwukropka i brzmiałby ''Half-Life 3''. To co? Rozchodzi się o ten mały dwukropek? Tak, bo pod spodem dopisano: '' ...edytorów, którzy kiedyś w niego grali''. Trójka na plakacie nie odnosi się do trzeciej części Half Life, ale do wspomnianych trzech edytorów z... niemieckich stron związanych z naszą branżą, którzy grali... w pierwszą część HL. Ach, to sławne niemieckie poczucie humoru ; ) Plotki dotyczące Half-Life 3 to nic nowego. Co rusz mowa jest o tym, że Valve pracuje nad trzecią częścią gry, albo, że gra pojawi się w 2018 roku na VR. Fani wynajęli nawet ciężarówkę, która jeżdżąc po Nowym Yorku domagała się zapowiedzi trójki. Tymczasem Gabe i spółka oczywiście milczą i w żaden sposób nie zaprzeczają ani nie potwierdzają krążących w sieci plotek. Zresztą wygląda na to, że Newell chwilowo woli inwestować w sprzęty kuchenne...

Kiedy będzie? Jak skończą

Kiedy będzie? Jak skończą

[źródło: eurogamer.net, kotaku.com, twitter.com]  

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze