Gwint zaprasza na podróż z Geraltem i Jaskrem!

  • Autor: Patryk "PefriX" Manelski
  • Opublikowano: 03 Kwiecień 2020
  • Komentuj 1

Jeśli miałbym porównać do czegoś Gwinta to do kwintesencji zmarnowanego potencjału. Karcianka ta przeszła tak wiele zmian i modyfikacji, że w zasadzie ciężko jest mi określić, czy teraz znajduje się w najlepszym, czy najgorszym stanie. Chaos i niepewność spowodowały, że sporo graczy odwróciło się od tego tytułu, ale ostatnie ogłoszenia pozwoliły napełnić serce nadzieję – nadzieją, że będzie lepiej. W końcu gra zadebiutowała na Androidzie, a teraz otrzymała fajny system, zwany Podróżą. Zostańcie chwilę i posłuchajcie!

Podróż jest już dostępna w Gwincie

W ciągu najbliższych trzech miesięcy każdy wygrany przez Was mecz klasyczny lub sezonowy pozwoli czynić postępy w trybie Podróży. Do odblokowania macie w sumie 100 poziomów, a do zdobycia nowe przedmioty kosmetyczne i inne nagrody specjalne.

Każdy ma dostęp do darmowego poziomu trybu Podróży i natychmiast może rozpocząć odblokowywanie dostępnych w nim nagród: awatarów, punktów nagród i różnych beczek z kartami. Możecie też wykupić glejt premium Podróży, który da natychmiastowy dostęp do legendarnej neutralnej skórki dowódcy: Geralta oraz możliwość zdobycia ponad 50 wyjątkowych ozdób po drodze.

Przyodziejcie swego Geralta w Gwincie!

Awansujcie w trybie Podróży, żeby odblokować kolejne przedmioty kosmetyczne dla swojego Geralta: uzbrojenie, pancerze, trofea i akcesoria. Podróż wprowadza też do GWINTA nowy rodzaj ozdób – skórki dla monet – a także animowane awatary i ramki!

Na początku każdego tygodnia deweloperzy zaprezentują nowy rozdział fabuły Podróży. To nie byle jaka historyjka – opowiada o epickich przygodach wiedźmina Geralta i słynnego barda Jaskra! Ale to nie wszystko – ta historia wprowadza własny zestaw zadań, których wypełnienie przyśpieszy Wasze postępy w ramach Podróży.

Co sądzicie o samym systemie Podróży? Jak dla mnie to fantastyczna sprawa, która w rzeczywistości jest znanym dobrze battle passem, ale z kilkoma urozmaiceniami. Ja jestem zainteresowany przede wszystkim warstwą fabularną, a Wy?

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze