Gwint na Arenie

  • Autor: Mateusz Chraniuk
  • Opublikowano: 15 Luty 2018
  • Komentuj 2

We wtorek odbył się krótki stream CD Project Red z Gwinta.

Gotowi na nowe wyzwania?

Przedstawiono na nim nowy tryb rozgrywki - od dawna wyczekiwaną arenę. Koszt zagrania na arenie to 150 złota. Każda sesja, będzie trwała do maksymalnie dziewięciu zwycięstw lub trzech porażek.

Talię budujemy na zasadzie draftu. Wybieramy jedną z czterech dostępnych kart i dodajemy ją do naszej talii. Powtarzamy te czynności, dopóki nie uzbieramy 26 kart + lider. Nie mamy ograniczeń co do typu kart (w przeciwieństwie do zwykłych potyczek lub rankedów). Możemy mieć nieograniczoną ilość złotych i srebrnych kart (na streamie wypadały często), ponadto wybieramy je ze wszystkich dostępnych frakcji. Pozwala to nam na tworzenie ciekawych (niedostępnych normalnie) kombinacji zagrań. W zależności od naszego wyniku, przewidziane są różne atrakcyjne nagrody.

Tryb areny otrzymał własną planszę do gry oraz nowy ekran budowania decku.

Cały stream w języku angielskim dostępny tutaj:

 

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze