GTA VI..ce City?

  • Autor: Adam Berdzik
  • Opublikowano: 07 Sierpień 2017
  • Komentuj 4

Plotki na temat kolejnej części GTA pochodzą z forum 4chan, dlatego należy traktować je z bardzo, ale to bardzo dużą dozą wątpliwości. Co byście jednak powiedzieli na powrót do Vice City?

Premiera pod koniec 2019 roku

Wiemy na pewno, że kolejne GTA powstaje, ale poza tym oficjalnych informacji o grze nie ma - są za to niezliczone ilości plotek. Ostatnio mówiło się nawet, że trwają już sesje motion capture do gry, czemu aktor mający wziąć w nich udział bardzo szybko (za szybko?) zaprzeczył.

Teraz na forum 4chan pojawił się facet, który twiedzi, że a) pracuje przy GTA VI i b) jest na tyle pijany, że odpowie na pytania dotyczące gry. ''Jestem deweloperem GTA VI. Jestem też całkiem pijany. Pytajcie o cokolwiek'' napisał na forum.

Nawet jeśli przyjmiemy, że wiarygodność owego anonimowego dewelopera za wysoka nie jest, to nic nie stoi na przeszkodzie, żeby się nad jego rewelacjami pochylić. Jeśli wierzyć forumowiczowi 4chana graczy czeka powrót do Vice City, ale na kolejne GTA poczekamy przynajmniej do czwartego kwartału 2019 roku. Długo. A jakby tego było mało gra trafi najpierw na konsole i dopiero później pojawi na PC.

Miał być Londyn, ostatecznie padło na odświeżone Vice City

''Twórca'' ujawnia jeszcze, że gra nie ograniczy się do samego Vice City, bo ma się w nim znaleźć także sporo elementów miasta Orlando. W Rockstar miałybyć podobno pomysły, w których ''szóstka'' przeniesie graczy do Londynu, ale ostatecznie padło właśnie na Vice City. 

Podobnie jak w przypadku GTA V także i w kolejnym jego wcieleniu dostaniemy trzech grywalnych bohaterów. Pierwszym będzie właściciel baru, drugim typowy amerykański ''redneck'' oraz wymieniona z imienia kobieta imieniem Theresa. To o niej wiemy najwięcej - Theresa jest byłym żołnierzem, która po zwolnieniu z wojska zajęła się prostytucją. Źródło twierdzi, że widział już nawet pewną pikantną scenę z Theresą w roli głównej.

Na 4chanie napisano także o rozwiniętych aktywnościach wodnych, choć nie wyjaśniono dokładnie o co może chodzić. Jedyne co autor ujawnił to to, że czekają nas ciekawe misje poboczne związane ze szmuglowaniem towarów łodziami.

Jeszcze raz powtórzę, że wszystkie te informacje nigdzie nie zostały potwierdzone, a 4chan... jest taki jest. Czasem zdarzają się tam totalnie dzikie plotki, które potem znajdują potwierdzenie w życiu, równie często jednak mamy do czynienia ze zwykłym gadaniem i podkręcaniem atmosfery. Gdyby jednak te plotki okazały się prawdą, jak Wam widzi się powrót do Vice City?

Jeszcze długie miesiące czekania 

[źródło: 4chan.com]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze