Garść ciekawych plotek o GTA VI

  • Autor: Adam Berdzik
  • Opublikowano: 06 Marzec 2018
  • Komentuj 3

Najnowsza odsłona serii GTA pojawi się dopiero za trzy lub cztery lata, a Rockstar zabierze graczy nie w jedno miejsce, a aż w dwa. Kanał The Know, powołując się na swoje źródła wewnątrz firmy, twierdzi, że Rockstar postawi na Miami i Amerykę Południową.

Jeśli mieliście nadzieję na rychłą (na przykład przyszłoroczną) premierę kolejnej części GTA, to The Know nie ma dla Was dobrych wieści - grę zobaczymy najpewniej nie szybciej niż za 3 lata. Zresztą wystarczy zerknąć na Steama, żeby dowiedzieć się, że niemłoda już ''piątka'', to nadal jedna z najlepiej sprzedających się gier na tej platformie, a ciągle rozwijane GTA:Online przynosi Rockstarowi miliony dolarów.

The Know ''ujawnia'' (napisane w cudzysłowie, bo choć źródło jest dość wiarygodne, to o jego rewelacjach nie można mówić na ten moment inaczej niż jak o plotkach), że GTA VI po raz pierwszy w historii nie rozegra się tylko w jednej lokacji. Podstawowym miejscem akcji ma być miasto wzorowane na Miami, ale kierowana przez nas postać ma również odwiedzać kraje Ameryki Południowej. Dla każdego kto miał okazję oglądać ''Narcos'' lub choć trochę zna realia tamtego regionu jasnym jest, że w kontekście GTA VI wycieczki do Ameryki Południowej mogą tylko oznaczać jakieś kontakty z tamtejszymi kartelami. 

Nie, Rockstar jeszcze nie wie, jaka będzie główna postać ich gry, ale podobno w umysłach projektantów pojawia się pomysł obsadzenia w tej roli kobiety. Tak między nami, to wydaje mi się to świetnym pomysłem - nie ma nic straszniejszego niż wkurzona kobieta, a wkurzona zdeterminowana kobieta o psychopatycznych skłonnościach to idealny bohater dla serii GTA. 

Raz jeszcze podkreślę, że nie są to informacje pochodzące od deweloperów, a od źródeł kanału The Know. GTA wykorzystujące w swoim scenariuszu wojnę, jaką amerykańska administracja wydała w latach '80 Pablowi Escobarowi i innym kolumbijskim kartelom główną osią akcji GTA anno domini 2021? Dla mnie bomba. 

Szkoda, że na razie tylko ploty, ale zapowiada się nieźle!

[źródło: The Know]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze