Gotowi na serialową Castlevanię?

Ostatnio Netflix rozpieszcza fanów gier komputerowych. Na początku roku informowaliśmy Was o mrocznym projekcie Castlevania, a zaledwie parę dni temu świat huczał od wiadomości o netflixowym Wiedźminie.

Do premiery Castlevanii jednak dużo bliżej, i już dzisiaj możecie zapoznać się z pierwszym, opublikowanym przez Netflix trailerem. Mini serial ma mieć swoja premierę już 7. lipca tego roku, a pierwszy sezon zaplanowany jest na 4 odcinki po 30 minut.

Tak jak zapowiadał producent Adi Shankar, animowana Castlevania nie będzie przeznaczona dla młodszych widzów. Stawiają na dojrzałą i mroczną fabułę.

Netflixowa Castlevania raczej dla dorosłych widzów

 

Dotyczyć ona będzie trzeciej odsłony serii Konami i historii Trevora Belmonta, ostatniego z rodu, który musi zwalczyć Vlada Draculę. Czy taki animowany klimat Castlevanii przypadł Wam do gustu?

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze