Gotowi na nowe gry ze świata LoL-a?

  • Autor: PefriX
  • Opublikowano: 17 Listopad 2021
  • Komentuj 0

League of Legends można kochać lub nienawidzić, ale nikt nie zaprzeczy, że świat Runeterra rozrósł się do niesamowitych rozmiarów. Riot Games wykorzystało zaś ostatnie 10 lat, aby przygotować nas do zalewu nowych gier. LoL na urządzeniach mobilnych, karcianka, auto chess, własne CS:GO, a nawet serial! Na horyzoncie jest jeszcze pełnoprawne RPG, bijatyka, a także MMO, a to nie wszystko! Jest bowiem jeszcze coś takiego, jak Riot Forge z własnymi grami!

Mnóstwo nowych gier ze świata League of Legends

Riot Forge to inicjatywa Riot Games w ramach której małe studio indie we współpracy z nimi może zrobić własną grę w świecie Runeterra. Tytuły te uzupełnią dorobek twórców League of Legends, w efekcie czego zostaniemy zalani grami z tego uniwersum. Czy to źle? Jeśli będą to dobre produkcje, to tak w zasadzie, czemu nie?

Przykładowo, możemy już sprawdzić Ruined Kinga, czyli RPG z turową walką za które odpowiadają twórcy Battle Chasers: Nightwar. Jako grupka bohaterów będziemy musieli stawić czoła tytułowemu przeciwnikowi, który nieco się panoszy.

Dostępne jest również Hextech Mayhem, czyli rytmiczna platformowka z Ziggsem w roli głównej. W przyszłym roku otrzymamy również grę przygodową Song of Nunu opowiadającą historię chłopca i jego yeti. Znajdzie się również miejsce na szalone akrobacje Ekko w Convergence, które będzie produkcją typu beat’ em up z możliwością cofania czasu.

Jak zatem sami widzicie, Riot Games nie próżnuje, tylko aktywnie działa na rynku!

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze