Gorące dni Ligi Akademickiej

  • Autor: jarock
  • Opublikowano: 03 Styczeń 2018
  • Komentuj 1

Zobaczy półfinał i finał Ligi Akademickiej na żywo

Gotowi na rozstrzygnięcia rozgrywek Ligi Akademickiej? Już jutro będziecie mogli zobaczyć półfinał rozgrywek, a w piątek wszyscy siadamy przed monitorami i kibicujemy najmocniejszym studenckim drużynom w Polsce!

W tym tygodniu będziemy kończyć rozgrywki pierwszego sezonu Ligi Akademickiej, po prawie dwóch miesiącach zmagań w grze zostały już tylko cztery drużyny. Jutro o godzinie o 18:00 będziecie mogli zobaczyć pierwszy półfinał, w którym zmierzą się Smoki z Politechniki Krakowskiej oraz AGHentów z Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie.

Drugi półfinał rozegrany zostanie również jutro, tyle że o godzinie 20:00. W tym pojedynku zmierzą się ze sobą Inżynierzy z Politechniki Wrocławskiej i Tyranozaury z Warszawskiej Akademii Technicznej. Co ciekawe - oba teamy w rozgrywkach grupowych nie straciły żadnego punktu, zapowiada się więc naprawdę gorący pojedynek.

Największe emocje szykują się jednak na piątek. Wtedy też rozegrane zostaną dwa mecze. O godzinie 18:00 do pojedynku o trzecie miejsce przystąpią drużyny, które przegrały swoje półfinały. Jednak uwaga całej e-sportowej akademickiej Polski skupi się na drugim pojedynku tego dnia - Wielkim Finale, który rozpocznie się o godzinie 20:00.

I tutaj uwaga! Na Wielki Finał szykujemy dla Was coś specjalnego: najważniejszy mecz I sezonu Ligi Akademickiej skomentuje dla Was Damian ''Nervarien'' Ziaja!

To oczywiście nie wszystko, bo Liga przygotowała też konkursy dla widzów. Podczas półfinałów i finału będziecie mieli okazję wygrać całkiem smakowite upominiki jak choćby słyuchawki, bluzy AORUS, kubki i inne gadżety. Co zrobić, żeby je zdobyć? Wszystkiego dowiecie się jutro na streamie!

Która drużyna zgarnie laur najlepszego studenckiego teamu w Polsce i zgarnie nagrody o wartości 10 tysięcy złotych? Już jutro dowiemy się kto wystąpi w finale, a wszystko to będziecie mogli oczywiście zobaczyć na JaRock.pl. Wystarczy, że wejdziecie w ten link i już zostaniecie przeniesieni w odpowiednie miejsce. Zawsze też możecie zerknąć na facebookowy profil Ligi gdzie znajdziecie najświeższe informacje dotyczące nagród i rozgrywek. 

Czekamy na pojedynki, niech wygrają najlepsi!

Zobaczy półfinał i finał Ligi Akademickiej na żywo

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze