Go Go Pokemon!

  • Autor: Kamila Zielińska
  • Opublikowano: 27 Luty 2018
  • Komentuj 2

Nie straszny nam żaden mróz. Chociaż termometr pokazuje nieznośnie -14, a śnieg wpada do butów i moczy skarpetki. To nic nas nie powstrzyma, kiedy zbliżają się Dni Społeczności w Pokemon Go.

Ledwo co zakończył się Community Day poświęcony Dratini, już mamy zapowiedziany kolejny event. Tym razem do parków ruszymy, by upolować shiny Bulbasaura. Event rozpocznie się 25 marca w godzinach wczesno popołudniowych.

Dodatkowo wciąż mamy okazję złapać legendarne pokemony na trudnych, łączonych rajdach. Legendarna trójka z Hoenn, Kyogre, Groudon i Rayquaza dostępna jest do 5 marca.

A oto, co czeka Was podczas eventu:

  • gracze pokonają więcej Rayquazy niż Groudona i Kyogre łącznie to z jajek w okresie 5-16 marca będą częściej wykluwać się pokemony boostowane przez wietrzną pogodę (smocze, psychiczne, latające),
  • gracze pokonają łącznie więcej Groudona i Kyogre niż Rayquazy to z jajek w okresie 5-16 marca będą częściej wykluwać się pokemony boostowane przez pogodę słoneczną oraz deszczową (wodne, elektryczne, robacze, ogniste, trawiaste, ziemne).

 

 Mamy też święto Pokemon, a do złapania możliwy jest dziko żyjący Pikachu z czapeczką. Do tego co chwile inne Boxy i więcej stardusta. Ubierzcie się ciepło i w drogę.

[Źródło: gamespot.com]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze