Geralt of Rivia Pro Skater

  • Autor: Ja, Rock
  • Opublikowano: 08 Sierpień 2017
  • Komentuj 2

''Jazda na niewidzialnej deskorolce'' brzmiała odpowiedź modera o ksywce Eutirion na pytanie ''czego w Wiedźminie brakuje najbardziej''. Skoro brakuje to trzeba mu taką możliwość dać. 

Jestem pewien, że setki, a może nawet tysiące graczy doszli w pewnym momencie do takiego samego wniosku - Wiedźmin to bezapelacyjnie fantastyczna gra, ale Redzi całkowicie pominęli jazdę na desce. To tak jakby w Gwiezdnych Wojnach nie pokazać kapitana Kirka!

Głowa u Płotki już nie ta...

Na szczęście mod Geralt of Rivia’s Pro Witcher 3 stworzony przez Eutiriona naprawia to małe niedopatrzenie. Po instalacji moda to właśnie umiejętności podpatrzone u Tony'ego Hawka pozwolą Wam odstawić Płotkę do stajni i wysłać ją na zasłużoną emeryturę. 

Jak to? Od teraz to właśnie ''ślizganie się'' będzie najszybszym sposobem na przemieszczanie się po świecie Wiedźmina. Tak, może nieco ciężko w to uwierzyć, może po prostu zobaczcie o czym mowa: 

W opisie moda jego autor napisał, że mod został stworzony dla graczy, którzy nie korzystają punktów szybkiej podróży. To właśnie dlatego Geralt ślizgając się osiąga takie zawrotne prędkości (to co widzicie u góry nie jest przyspieszone).

Teraz pozostaje już tylko czekać kiedy do Wiedźmina zostaną dodane samochody, helikoptery i łodzie podwodne. Dopiero wtedy będzie można mówić o pełnym ''the Witcher experience'' na jakie na pewno wszyscy liczyliście.

Jeśli chcecie spróbować swoich sił jako Geralt z Rivii, znany lepiej jako Skater z Blaviken, to całą paczkę modów od Eutiriona możecie pobrać tutaj

[źródło: pcgamer.comnexusmods.com]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze