Garść informacji o Pokemon Go na sierpień

  • Autor: Kamila Zielińska
  • Opublikowano: 04 Sierpień 2018
  • Komentuj 2

W tak piekną pogodę aż miło pospacerować. Doskonała to okazja, by chwycić naładowany telefon i odpalić Pokemony. Oprócz wykluwania jajek, łapania stworków, walk w gymach i tego co zazwyczaj robimy w grze, Niantic ma dla nas kilka fajnych okazji do urozmaicenia zabawy.

Przede wszystkim, cały sierpień upłynie pod znakiem kolejnej legendy w nagrodę za zebranie wszystkich pieczątek z zadań dodatkowych. Elektryczny Raikou jest już więc do zdobycia.

Druga ważna informacja, jeśli nie najważniejsza, to kolejny Community Day. Tym razem poświęcony Eevee, która ma aż 5 ewolucji, dosyć duże CP i IV, łatwo ją złapać i będzie idealnym pokemonem do eweoluowania i wystawiania w walkach. Mało tego. ten event potrwa nie jeden dzień, a dwa. W sobotę i niedzielę 11 i 12-stego sierpnia między godziną 11 a 14 wszystkie parki i place z większą ilością pokestopów warto będzie chociaż odwiedzić na chwilę. by poczuc atosmferę Community Day, oraz złapać shiny wersję lisiczki. Może nawet pięć, dla każdej przemiany?

Oprócz tygodniowej nagrody w postaci Raikou, pojawiła się też niespodzianka za jedo z zadań dziennych. Za trzykrotne rzucenie podkręconym i trafionym pokeballem możemy złapać w nagrodę nowego pokemona.Spinda, to jeden z pokemonów jak Unknown czy Castform, które posiadają wiele wersji. Spinda ma az 8 wzorów plam na ciele, z czego chwilowo w grze zauważono jeden.

Dodatkowo do 19 sierpnia potrwa niespodziewanie wprowadzony Trade Event, który posłuży wszystkim ''friendsom'' w grze. Każdy zaprzyjaźniony trener za wymaine zapłaci mniej stardustu o 25% i otrzyma pdowójne cukierki za wymienianego pokemona. To na czym skorzysta każdy, to potrójny exp za nowy wpis w pokedex, oraz bardzo fajne skrzynki dla samotnych graczy (dla tych walczących raczej mało atrakcyjne, bo głównie starpiece, lucky egg i inkubatory).

Jak widzicie sporo się dzieje. Gra ma się świetnie, a następne Community Day zapowiada się podwójnie długie i podwójnie super. Telefony do ręki i do akcji Trenerzy!

 

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze