Gamingowe Mikołaje 2021 - ogłoszenie wyników!

  • Autor: ja, rock
  • Opublikowano: 30 Grudzień 2021
  • Komentuj 2

Witajcie! Termin ogłoszenia wyników za nami, więc czas ujawnić kto stanął na podium! Zanim jednak to się stanie chcieliśmy powiedzieć, że poziom prac nas bardzo mile zaskoczył i wybór był bardzo trudny. 

Nadesłane prace były przygotowane przez autorów starszych i młodszych, i myślę, że w każdej z nich było sporo serca :) Z tego powodu, dla prac które pozostały poza podium, każdy z autorów otrzyma mały upominek - kod na drobną grę na Steam! Po tej informacji mogę z czystym sumieniem przejść do ogłoszenia wyników.

Nagrodzone prace to:

1. Mikołajkowy Silverhand od Rafała - nagroda: Słuchawki SPC Gear VIRO Plus

2. Papa Dijkstra od Magdy - nagroda: Myszka SPC Gear GEM Plus

3. Ekipa Don’t Starve od paperjeans - nagroda: Myszka SPC Gear LIX Plus

Nagrodę publiczności otrzymuje: Ho, ho Witcher od Duśki - nagroda: Myszka SPC Gear LIX Plus

oraz… ze względu na to, że była to druga praca mocno wspierana przez publiczność One Punch Santa od Janka - nagroda: Gra na Steam do 100 zł

Łał, sami przyznacie, że wybór był bardzo trudny. Serdecznie dziękujemy za każdą nadesłaną pracę!

Ze zwycięzcami skontaktujemy się mailowo, więc prosimy o sprawdzanie skrzynek! :)

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze