Gadżety z Cyberpunk 2077 za 1500zł!

  • Autor: Kamila Zielińska
  • Opublikowano: 14 Czerwiec 2019
  • Komentuj 3

Rok temu CD PROJEKT RED obdarował dziennikarzy obecnych na E3 2018 wyjątkowymi figurkami, przedstawiającymi postać z pierwszego trailera, wymodelowaną na rysach Katarzyny Danysz, która wcieliła się w rolę cyberpunkowej kobiety z metalowymi ramionami. Do dziś można wyrwać na ebay'u czy Amazonie tę konkretną figurkę, a jej średnia cena to aż 500 dolarów. Wtedy wyprzedaż gadżetów z Cyberpunka wzbudziła wielką aferę w sieci, bo internauci uznali, że bezczelnością jest wyprzedawanie prezentów od firmy na taką skalę i straszyli, że firma nie rozda im już nic więcej. Nie mieli jednak racji, a tegoroczne gadżety również kosztują fortunę na serwisach aukcyjnych.

W tym roku firma rozdawała podczas E3 2019 przezroczyste czapki z daszkiem i logo Cyberpunk 2077, oraz kurtki bomberki z motywem SAMURAI z gry oraz żółtym podbiciem i wielkim logo gry. Kurta fajna, ale jej cena już nie tak kusząca. W zależności od rozmiaru kurtki Cyberpunk 2077 kosztują od 1000 do 1500 zł. Cena czapki natomiast zaczyna się od 80 zł i dobija do 230 przy opcji natychmiastowego zakupu bez licytacji.

Jak ustosunkowali się do tego REDzi? Proszą o rozwagę. Na swoim Twitterze jeden z deweloperów, Rafał Jaki, apeluje, żeby nie kupować kurtek na ebay'u za 400 dolarów, bo w niedawno otwartym sklepie merchowym CD PROJEKT RED ma niedługo być podobna bomberka, która będzie dostępna w dużo korzystniejszej cenie.

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze