Frostpunk dopiero w kwietniu

  • Autor: Adam Berdzik
  • Opublikowano: 09 Marzec 2018
  • Komentuj 4

Niestety we Frostpunk, survival z zacięciem strategicznym od 11 bit Studios zagramy nie pod koniec marca, jak było wcześniej mówione, a dopiero 24 kwietnia.

Warto Frostpunkowi się przyglądać, bo takich gier wiele na rynku nie ma. 11 bit, tworząc genialne This War of Mine, udowodniło, że w bardzo dobrze radzi sobie w survivalach stawiając przed graczem często bardzo trudne wybory moralne, od których zależy życie naszej społeczności.

Szykuje się mroźny kwiecień

Frostpunk przeniesie nas do postapokaliptycznej wizji Ziemi z XIX wieku, kiedy z jakiś powodów na naszej planecie nastąpiło zlodowacenie na ogromną skalę, przy okazji niemal doszczętnie niszcząc ludzką cywilizację.

Gracz wciela się w zarządcę ludzkiej kolonii ocalałych,a jego zadaniem jest utrzymanie jego społeczności jak najdłużej przy życiu. To od Was zależy jaką drogę obierzecie: możecie być bezwzględnym tyranem, dla którego ludzkie życie nie ma znaczenia, a jedynym celem jest przetrwanie. Z drugiej strony możecie nieco bardziej pobłażać ocalałym, dbać o ich komfort i zadowolenie, ale wszystko to ma swój koszt. 

11 bit, choć nieco spóźnione z premierą, to ma dla Polskich fanów całkiem interesującą informację: w Polsce gra dostępna będzie w niższej niż w innych krajach cenie. Na Zachodzie za Frostpunka będziecie musieli zapłacić 29,99 Euro, co w przeliczeniu na złotówki da Wam ponad 130 złotych. Tymczasem w Polsce gra kosztować będzie dokładnie 109,99 złotych.

[źródło: frostpunkgame.com]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze