Free Fatboys for All!

Boston i okolice do zwiedzania przez weekend za darmo

 

Bethesda poinformowała, że w ten weekend macie okazję pograć w Fallouta 4 za darmo!

A ponieważ dwa dni to jednak za mało, by wypróbować tę grę, promocja zacznie się już dziś, tj 25 maja. W zależności od platformy, gra będzie dostępna: na PC , w usłudze Steam, dziś o 20:00 i potrwa do niedzieli, do  23:00.

Posiadacze Xbox One mogli zapoznać się z Falloutem wczoraj o 10:00, a przygodę z nim zakończą też w niedzielę, o 23:00. Trzeba zaznaczyć, że darmowa rozgrywka wymaga posiadania abonamentu Xbox Live Gold.

Jeśli dojdziecie do wniosku, że Boston i jego zniszczone przez czas oraz wybuch atomowy okolice są tym, czym chcecie wypełnić długie czerwcowe dni, będziecie mieli okazję kupić Fallouta z nawet 67 % zniżką.

Darmowy weekend obejmuje wersję podstawową gry, bez DLC, ale zniżki Bethesda obiecuje dać na wszystkie dodatki.

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze