Fotorelacja z finałów Ligi Akademickiej

  • Autor: jarock
  • Opublikowano: 30 Kwiecień 2018
  • Komentuj 0

Ponad dwa miesiące przygotowań, dziesiątki zaangażowanych w projekt ludzi, tysiące godzin pracy i mamy to - w zeszłą sobotę na Politechnice Wrocławskiej odbył się Wielki Finał drugiego sezonu T-Mobile Ligi Akademickiej. 

Puchar czeka na zwycięzców

W Wielkim Finale naprzeciw siebie stanęli reprezentanci dwóch Politechnik - Inżynierowie z Wrocławia oraz Lwy z Gdańska. Faworytami byli reprezentanci PWr, mistrzowie poprzedniego sezonu T-Mobile Ligi Akademickiej, którzy grali przecież przed swoją własną publicznością. Tymczasem w Strefie Kultury Studenckiej doszło do niespodzianki. To Lwy okazały się ostatecznie zwycięzcami, a piękny puchar Ligi, oraz nagroda w wysokości 6 tysięcy złotych, powędrowała do Gdańska.

W meczu o trzecie miejsce zmierzyli się ze sobą reprezentanci Górników z Politechniki Śląskiej oraz Tyranozaurów z warszawskiej Wojskowej Akademii Technicznej. Z powodów technicznych (awaria samochodu na trasie) mecz o trzecie miejsce musiał zostać rozegrany już po zakończeniu finałów. W tym pojedynku Górnicy musieli uznać wyższość reprezentantów WATu.

Wszystkim laureatom gratulujemy wyników, a Was zapraszamy na krótką fotorelację z Wielkich Finałów:

Strefa Kultury Studenckiej czeka na zawodników!

Jeszcze ostatnie przygotowania...

... trzeba rozłożyć sprzęt!

Jeszcze obowiązkowe foto z cosplayerami

Pierwsi zawodnicy już dotarli

Fani niedługo po nich

Przyznajemy, że takiego kibica się nie spodziewaliśmy

Ostatni relaksik przed meczem

Napięcie pomału rośnie

Strefa wywiadów też już czeka

Komentatorka gotowa!

Ruszyli!

Niedługo, jak tylko trochę ochłoniemy od tych emocji, na naszym JaRockowy kanale pojawi się relacja video z całego eventu, do obejrzenia której oczywiście Was zachęcamy. Tymczasem będziemy się powoli żegnali - przed nami chwila odpoczynku i bierzemy się za organizację trzeciego sezonu T-Mobile Ligii Akademickiej. Będziemy mieli tam dla Was kilka niespodzianek, ale o nich jeszcze Wam powiemy! 

Dziękujemy wszystkim zaangażowanym w Wielki Finał, mamy nadzieję, że podobało to co dla Was przygotowaliśmy i obiecjemy w przyszłości będzie jeszcze lepiej! T-Mobile Liga Akademicka wraca już na jesień - do zobaczenia!

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze