Fortnite: Taniec z pozwami

  • Autor: PefriX
  • Opublikowano: 19 Grudzień 2018
  • Komentuj 3

Witam wszystkich bardzo serdecznie w najnowszym odcinku Fortnite: Taniec z pozwami. Ja nazywam się PefriX i mam przyjemność być prowadzącym tego programu. Standardowo, co jakiś czas gościmy u siebie osoby, które chcą pozwać Epic Games oraz ich szalenie popularną grę. W trzecim odcinku zrobi się gorąco, bowiem do zabawy wmiesza się bardzo słynna osoba!


E01S01

Zanim jednak przejdziemy do pozwu programu, warto przypomnieć sobie, co działo się w poprzednich odcinkach. It’s rewind time!

Całkiem niedawno raper 2 Milly wytoczył sprawę Epic Games za bezprawne (podobno) z ich strony użycie jego charakterystycznego, tanecznego ruchu ”Milly Rock”. W grze dla dziesięciolatków, ten taniec nazwany został ”Swipe It”.

Główny bohater tego wydarzenia poinformował, że poczuł się okradziony z czegoś, co należało do niego. Wyraził swoje ubolewanie, związane z tym, że Epic Games nie skontaktowało się z nim wcześniej, aby zapytać o możliwość użycia jego tańca.

I was never compensated by Epic Games for their use of the ‘Milly Rock,’. They never even asked for my permission. I am thrilled to have David Hecht and his team at Pierce Bainbridge representing me to help right this wrong.” – mówił skrzywdzony 2 Milly, ograbiony z tanecznych ruchów.

Jak dobrze pamiętacie, było to w pierwszym odcinku Fortnite: Taniec z pozwami. Co jednak działo się dalej?


E02S01

W drugim odcinku gościliśmy Russella Horninga, czyli osobowość internetową, znaną jako Backpack Kid. Chłopak zrobił się szalenie popularny w Sieci dzięki swojemu występowi u piosenkarki Katy Perry. Uczestnik programu również poczuł, że Epic Games go wykorzystuje. Specyficzny taniec był bowiem jego znakiem charakterystycznym, a deweloperzy bezprawnie wcisnęli go do Fortnite. To tak, jakby ograbili go z części tożsamości i to w dodatku nieodpłatnie.

Sam zainteresowany zwraca uwagę, że nie zależy mu na pieniądzach. Nie odpowiada mu jednak takie wykorzystanie jego tanecznych ruchów, skoro nawet nie wyraził na to zgody. W związku z tym pozwoli dorosłym zająć się sprawą, a samemu skupi się na tym, co lubi najbardziej. Mowa o robieniu kolejnych wideo, które cieszą jego fanów na całym świecie. Poza tym Backpack Kid kręci kolejnego singla oraz zbliżają się jego siedemnaste urodziny!

Przejdźmy jednak do tego, co aktualnie dzieje się w programie!


E03S01

Fortnite: Taniec z pozwami gości dzisiaj Alfonso Ribeiro z ”The Fresh Prince of Bel-Air's”, gdzie grał postać Carltona Banka. Widzom z Polski może nie być dobrze znany, ale jego charakterystyczne, taneczne ruchy powinny być kojarzone przez wszystkich. Sam zainteresowany twierdzi, że ten taniec stał się jego znakiem rozpoznawczym. Nie ma się czemu dziwić zresztą – wygrał dzięki niemu amerykański ”Taniec z gwiazdami”. Czy wygra również nasz Fortnite: Taniec z pozwami?

Na to przyjdzie nam trochę poczekać. Alfonso Ribeiro złożył pozew, gdzie oskarża Epic Games o bezprawnego użycie jego tanecznych ruchów w ich grze. Taniec ”Fresh” pojawia się w Fortnite i jest wierną kopią ”The Dance” – tak bowiem nasz bohater nazywa swój układ.

Jak zatem sami widzicie, drodzy widzowie, sytuacja jest mocno napięta. Wygląda na to, że taneczne ruchy działają na ludzi niczym płachta na byka. Tym akcentem kończymy dzisiejszy odcinek. Niezwłocznie poinformujemy Was o kolejnych epizodach. Wygląda bowiem na to, że będziemy mieli cały sezon Fortnite: Taniec z pozwami!


Już dzisiaj możecie wysyłać SMS o treści ”Pozew [numer odcinka]” na numer 123 456 789, aby wybrać swojego ulubionego uczestnika. Przykładowo SMS o treści ”Pozew3” sprawi, że oddacie swój głos na Alfonso Ribeiro. Być może to dzięki Wam jego sprawa wygra Fortnite: Taniec z pozwami.

Do zobaczenia w następnym odcinku!

[Źródło: Kotaku, TMZ, PC Gamer]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze