Finał YouRocka już dziś

  • Autor: jarock
  • Opublikowano: 18 Czerwiec 2018
  • Komentuj 0

Oglądaj Wielki Finał YouRocka - start godzina 18:00 na live/jarock

O godzinie 18:00 na kanale JaRock rusza ostatni, finałowy odcinek pierwszej edycji YouRocka. Który z finalistów zgarnie dla siebie nagrody ufundowane przez markę Audictus?

Na YouRockowej scenie pozostało już tylko sześciu uczestników. Humecio, Ayanoo, Dachan, Grzesiek, Doulleurr i Hecat wystąpią dziś przed Wami po raz ostatni. Na pierwszą trójkę czekają słuchawki marki Audictus, a zwycięzca dostanie dodatkowo fantastycznego drona Ugo Sirocco!

Każdy z uczestników przygotuje dla Was nowy występ i dostanie ostatnią szansę na przekonanie do siebie naszego wymagającego jury w osobach Bruneci, Lempiank oraz NieDaRadka. 

Jako, że dziś mamy finał YouRocka, to wszystko będzie można zobaczyć na kanale live JaRocka. O tutaj

Czego można spodziewać się po dzisiejszym finale? Na pewno ogromnych emocji, dawki stresu u uczestników, ale przede wszystkim niesamowitych występów. Czy finaliści czymś nas zaskoczą? Dowiemy się dziś o godzinie 18:00 na kanale JaRock!

Oglądaj Wielki Finał YouRocka - start godzina 18:00 na live/jarock

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze