Far Cry 5 - pierwsze filmy

Spore zamieszanie wywołała prezentacja pierwszych filmów pokazujących Far Cry 5. Plotki mówiły, że gra Ubi będzie westernem, ale jak zaraz zobaczycie nie jest to ani wykluczone, ani potwierdzone. 

'"Witamy w hrabstwie Hope'' głosi napis na najnowszych filmikach pochodzących z gry zapraszający nas do zwiedznia Montany. Amerykański stan Montana jak najbardziej wpisuje się w ramy Dzikiego Zachodu, bo ponad 60% jego powierzchni pokrywa preria, a w samym stanie znajdują się indiańskie rezerwaty. 

Na filmach widzimy jednak kable elektryczne i coś co przypomina w miarę nowoczesne silosy na zboże, co może wykluczać umiejscowienie akcji w czasach rewolerowców i napadów na dyliżanse. Być może Ubisoft zdecyduje się bardziej współczenom nam fabułę, choć żaden z filmów tego ostatecznie nie potwiedza. 

Wszystkie nasze wątpliwości rozwiane zostaną jeszcze w tym tygodniu. W najbliższy piątek (26.05) Ubisoft planuje pełniejszy pokaz najnowszego Far Cry'a. Wtedy dowiemy się czy będziemy mieli do czynienia z, kolejną już, grą kowbojską czy deweloperzy postawią jednak na coś innego?

Na koniec pozostawiam Was z czterema pokazanymi przez Ubi filmami, a nam nie pozostaje nic jak tylko czekać na wyjaśnienie sprawy w piątek!

[źródło: YouTube - Ubisoft]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze