Eggstravaganza!

  • Autor: Kamila Zielińska
  • Opublikowano: 14 Kwiecień 2017
  • Komentuj 5

Jajka, jajeczka, pisanki i to nie na talerzu!

Jajka, jajeczka, pisanki i to nie na talerzu!

Przerwa świąteczna, całkiem nie najgorsza pogoda, i nowy event w Pokemon Go. Niantic dba o to, byśmy wychodzili odpowiednio dużo kilometrów po zjedzeniu jajek, jajek z majonezem (blee), jajek faszerowanych, jajek na twardo i tych na miękko też. Jajka są po prostu wszędzie, a te w Pokemon Go są nietuczące! Oto co przygotowali dla nas twórcy gry: - 2x więcej punktów doświadczenia za wszystkie akcje, (przy użyciu Lucky Egga otrzymujemy bonus x4) - Więcej cukierków za wykluwanie jajek, - Większa pula pokemonów do wyklucia z jajek 2km, aktualnie potwierdzone zdjęciami jest to, że z 2 km jajek wykluwają się startery 2 gen. - 50% tańsze Lucky Egg w item shopie, można teraz kupić za 40 monet.

Promocja na pisanki?

Promocja na pisanki?

Event potrwa do 20 kwietnia, więc wkładajcie adidasy na nogi i wybywajcie na miasto wykluwać jajka. Jeśli zastanawiacie się, czy warto powrócić do gry po dłuższej przerwie, to przypomnę Wam tylko, że do złapania są już pokemony drugiej generacji. Eggcellent! [Źródło: pokemon-go.pl, gamespot.com]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze