Dwie minuty z Code Vein

  • Autor: Adam Berdzik
  • Opublikowano: 03 Lipiec 2017
  • Komentuj 2

Na Code Vein powinni czekać wszyscy fani Dark Souls? Nowe IP Bandai Namco garściami czerpie od swojego starszego brata co widać na dwóch minutach gameplaya.

Wizja autorów jest dla człowieka dość przykra: Ziemię nawiedził kataklizm, który niszczy ludzką cywilizację. Na gruzach naszego świata wyrasta społeczność obdarzonych nadludzkimi mocami wampirów. Krwiopijcy chcą odkryć sekrety jakie chowa przed nimi zrujnowana Ziemia. Muszą jednak uważać na jedno: żeby ich własny głód krwi nie przemienił ich w prawdziwie dzikie bestie, nad którymi nie ma żadnej kontroli.

Tak, w bardzo dużym skrócie oczywiście, wyglądała będzie historia tocząca się w nowej grze Bandai Namco - Code Vein. Deweloperzy o historii świata mówili już wcześniej, a teraz przyszła pora na zobaczenie gry w akcji:

Jak widzicie walka dość mocno przypomina to do czego zdążyła nas przyzwyczaić rozgrywka w Dark Souls. Walka dalej w dużej mierze polega na unikach, przewrotkach i wyczekiwaniu na odpowiedni moment do zadania ciosu. 

Czy rzeczywiście będziemy tutaj mieć do czynienia z Dark Souls w nieco innej oprawie przekonamy się w przyszłym roku kiedy to Code Vain będzie miało swoją premierę na PCtach, Xboxie One i PS4. 

Code Vein to coś więcej niż reskinowany Dark Souls?

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze