D.Va Wschodząca Gwiazda

  • Autor: Kamila Zielińska
  • Opublikowano: 22 Sierpień 2018
  • Komentuj 5

Oj D.Va, D.Va... Powiem szczerze, że to druga największa miłość mojego faceta, i chociaż realnie nie stanowi zagrożenia (chociaż ilość filmów pornograficznych z jej udziałem przeraża), to ciężko odmówić Hanie Song odrobiny uwagi. Gwiazda w końcu zabłysnęła we własnym filmiku.

Jedna z pierwszych postaci w grze, koreańska zawodniczka e-sportowa, gwiazda streamów, a przede wszystkim pilotka mecha wojskowego, przeznaczonego przez  rząd na walkę z Omnicami. 

Po raz pierwszy poznajemy ją jaką skromną dziewczynę, która zmęczona jest blaskiem reflektorów i VIP-owskim życiem. Możemy zobaczyć, jak wygląda baza Meka oraz poznać Dae-Hyuna, współtwórcę jej ulta, który to pomysł zrodził sie po wysadzeniu jego motolota.

Jeśli filmik i D.Va Was nie przekonują do grania w Overwatcha, to nie wiem czy jest coś, co mogłabym powiedzieć by Was zachęcić. Jeśli jednak historia młodej gejmerki kupiła odrobinę waszej ciekawości, to zapraszam na darmowy weekend Overwatch, który nie będzie weekendem, a prawie tygodniem. 

Darmowa wersja próbna startuje 23.08.2018 o 20:00 czasu polskiego i kończy się 28.08.2018 o 8:59.

Dla starych graczy dobra wiadomość, z okazji gamescomu zapowiedziano zmiany w bohaterach, Lego Overwatch, oraz nową mapę Pusan. Jak tu nie grać... 

[ Źródła: twitter.complayoverwatch.com]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze