Doktor’s Curse w Rainbow Six: Siege

  • Autor: PefriX
  • Opublikowano: 24 Październik 2019
  • Komentuj 1

Koniec października to okres strachów na lachów, czyli halloweenowych wydarzeń w praktycznie wszystkich grach sieciowych. Cukierek albo psikus to jedynie najlżejsza forma świętowania. Produkcja co roku prześcigają się w pomysłach, a niektóre stawiają na standardowe rozwiązania. Jak na tym tle wypada Rainbow Six: Siege?

Zmierzcie się ze swoimi fobiami podczas Doktor’s Curse

Coś złego dzieje się z Dokiem... Wprowadził się do opuszczonego Parku rozrywki i teraz złowrogi zamek stał się jego domem, gdzie Doc przeprowadza najstraszliwsze eksperymenty. Koniec końców stworzył coś jeszcze bardziej złowrogiego, niż zamierzał. W Parku rozrywki pełno teraz potworów, dlatego też wezwano grupę eksterminatorów, którzy mają oczyścić to miejsce. Czy uda im się przywrócić normalność, czy może potwory nadal będą terroryzować okolicę?

Od 23 października przez kolejne dwa tygodnie (do 6 listopada) musicie przeżyć Doktor’s Curse! Po stronie obrońców grupa operatorów dysponujących pułapkami zmutowała niemal nie do poznania. Teraz krążą po korytarzach zamku niczym potwory, słuchając wszystkich rozkazów Doktora:

  • Smoke wypełza z kanałów jako stwór hybrydowy.
  • Kapkan jako żniwiarz panuje w mrokach.
  • Frost jako demon szuka przekąski z ludzkiego ciała.
  • Lesion jako głodne zombie pragnie jeść mózgi.
  • Ela, pozszywany upiór, chce obedrzeć wszystkich ze skóry.

Po stronie atakujących pojawia się grupa tajemniczych Eksterminatorów, dysponująca umiejętnościami znanych operatorów, jak również zmodyfikowaną wersją młota Sledge'a.

Gdy zaczniecie rozglądać się po zamku, być może za kuloodporną szybą uda Wam się nawet zobaczyć samego Doktora, podczas przeprowadzania eksperymentów na biednym, starym Bandicie.

Uda Wam się przeżyć?

Zabawa w chowanego w Rainbow Six: Siege

Doktor’s Curse to wyjątkowy tryb gry podobny do zabawy w chowanego, gdzie obrońcy muszą dotrwać do końca rundy, chyba że uda im się wcześniej wyeliminować potężną ekipę atakującą. Z tej okazji oba zespoły wyposażone są w wyjątkowy sprzęt, ale żadna z drużyn nie ma dostępu do broni palnej ani białej.

Każdy atakujący nosi ze sobą młot wyważający, za pomocą którego może miażdżyć potwory i każdy ma dostęp do jednego z trzech gadżetów ułatwiających polowanie. Obrońca ma na podorędziu swoją zwyczajową pułapkę oraz specjalną zdolność poboczną ,nazywaną Nocną przechadzką, dzięki której może na krótki czas stać się niewidzialny. Obrońcy poruszają się też wtedy dużo szybciej.

Wraz z tym wydarzeniem w grze pojawia się kolekcja Doktor's Curse, zawierająca zarówno uniformy i osprzęty głowy potworów z wydarzenia Doktor's Curse, jak również dopasowane skórki na broń i ozdoby. Smoke, Kapkan, Frost, Lesion i Ela zyskują dzięki temu własny zestaw czterech przedmiotów, podobnie jak Doc i Bandit, dzięki czemu cała kolekcja to 28 przedmiotów.

Pakiety kolekcji Doktor’s Curse można zdobywać poprzez kończenie specjalnych wyzwań związanych z wydarzeniem lub też kupując je w cenie 300 kredytów R6 lub 12500 punktów Rozgłosu za pakiet w sekcji Pakiety na ekranie menu głównego.

Zainteresowani? Czy wydarzenie Doktor’s Curse w Rainbow Six: Siege nie wzbudza w Was dreszczyku emocji?

Nagrody czekają!

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze