Dino Galaxy Tennis w marcu na Steamie

  • Autor: Patryk "PefriX" Manelski
  • Opublikowano: 26 Luty 2021
  • Komentuj 0

Vixa Games z dumą informuje, że najnowszy, pełny akcji tytuł Dino Galaxy Tennis ukaże się na platformie PC (Steam) 19 marca 2021 roku o godzinie 20:00! W Dino Galaxy Tennis, możecie spróbować swoich sił w kosmicznej kampanii dla pojedynczego gracza, z możliwością gry kooperacyjnej we 2 graczy lub w trybie Versus Mode aż do 4 graczy. Możecie także pobić kosmiczne rekordy w zestawie dodatkowych wyzwań. Dodatkowo, gra obsługuje funkcję gry z przyjaciółmi Steam Remote Play!

Dinozaury grają w tenisa w kosmosie na Steamie

Dino Galaxy Tennis oferuje eksplorację ogromnej dino-galaktyki oraz wymagające pojedynki ze starożytnymi mistrzami tenisa. W grze dostępnych jest kilkanaście dinozaurów z różnymi specjalnymi umiejętnościami i zagrywkami - których możecie użyć, aby przechytrzyć przeciwnika lub po prostu wystrzelić kometę prosto na jego planetę!

Zespół deweloperów z Vixa Games wpadł na pomysł gry podczas Global Game Jam 2019 z motywem przewodnim „Co oznacza dla ciebie dom". Gra wygrała lokalną edycję Game Jam, dzięki czemu Vixa Games postanowiło zrealizować tę koncepcję i wcielić pomysł w życie.

W Dino Galaxy Tennis wcielacie się w dinozaura, którego marzeniem jest wygranie Galaktycznego Turnieju Tenisa. Aby dotrzeć do wielkiego finału, będziecie musieli odwiedzić 5 planet i pokonać ich przywódców, a każde zwycięstwo zostanie potwierdzone unikalną odznaką.

Wygrane nie tylko przybliżają do finału, ale także odblokowują specjalne zdolności, które przydadzą się w przyszłych meczach. Z pomocą mentora i specjalnych praktyk będziecie mogli poprawić swoje wyniki w turniejach. Na swojej drodze napotkacie tajemniczego "oszukującego" przeciwnika, którego musicie wyeliminować podczas rozgrywki.

Gra będzie również dostępna w przyszłości na Nintendo Switch, Xbox, PlayStation oraz Mac. Skusicie się na tę dino-zabawę?:) W końcu mamy dzisiaj Dzień Dinozaura! Raawr!

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze