Diablo IV? Diablo II HD? Mobilniak?!

  • Autor: Patryk "PefriX" Manelski
  • Opublikowano: 06 Czerwiec 2018
  • Komentuj 6

Blizzard ma tę moc. Wystarczy jedno ogłoszenie dotyczące poszukiwań pracownika, aby wstrząsnąć Siecią oraz całym Sanktuarium. Mało konkretnych informacji nadrabia prawdziwa lawina plotek, która przelała się przez Internet. Niemal wszyscy zadają sobie jedno pytanie – Diablo IV potwierdzone?

Odpowiadam: NIE. Na stronie Blizzarda w odpowiednim dziale pojawiło się specjalne ogłoszenie. Firma szuka artysty, który zająłby się projektowaniem lochów w ”nowym, niezapowiedzianym projekcie” w uniwersum Diablo. Co to oznacza? Dosłownie wszystko.

Blizzard może chcieć wydać Diablo II w wersji HD, na co sporo osób liczy. Równie dobrze możemy otrzymać mobilny odłam serii, bowiem na tym rynku deweloper jeszcze nie namieszał, a potencjał jest. Niemniej chyba wszyscy liczą na to, ze gigant wyda po prostu Diablo IV.

Co ciekawe, niektórzy przebąkują coś na temat ewentualnego dodatku do Diablo III, ale powiedzmy sobie szczerze – to mało prawdopodobne. Nie kopmy leżącego, prywatnie lubię tę część, ale opinia większości o niej nie jest zbyt pochlebna. Z tego powodu ewentualna kontynuacja również wzbudza kontrowersje. Czy Blizzard wypuści coś na miarę kultowego Diablo II, czy dostarczy nam średniaka pokroju ostatniej części?

Jak sami widzicie, jedno ogłoszenie dotyczące pracy przebudziło demony, które zaatakowały Sanktuarium. Ewentualnych konkretów dowiemy się najprędzej podczas zbliżających się targów E3. Czy to przypadek, że takie ogłoszenie pojawia się na kilka dni przed tak wielką imprezą? Takie podkręcanie atmosfery zdecydowanie byłoby w stylu Blizzarda.

[Źródło: Blizzard]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze