Demo INTERASTRA już dostępne!

Wyczekiwana gra wrocławskiego studia T-Bull S.A. otrzymała grywalną wersję demonstracyjną, która pozwala graczom zwiedzić pierwszą planetę w INTERASTRA. Gdzie? Na Steamie! To rodzima produkcja, więc chyba nie muszę Was bardziej zachęcać, abyście ją sprawdzili, prawda? Wspierajmy to, co nasze!

W demo INTERASTRA może zagrać każdy

Pierwsze kroki na nowej planecie uzmysławiają Ci, że możesz liczyć tylko na siebie. Od twoich kolejnych decyzji zależeć będzie twoje przetrwanie, a to jest kluczowe. Musisz zbadać ten nowy świat, odnaleźć życiodajne surowce i rozpocząć pracę nad wytwarzaniem technologii, która pozwoli Ci opuścić to miejsce i dalej eksplorować kosmos. Nie trać czasu, nie masz go dużo.

INTERASTRA to jednoosobowa gra z gatunku survivalu w realiach science fiction. W wersji demo graczom przyjdzie zwiedzić swoją pierwszą, tajemniczą planetę. Aby to zrobić, będą musieli odnaleźć surowce, które będą im niezbędne do przeżycia i utrzymania właściwego poziomu mierników głodu, pragnienia, zmęczenia i tlenu.

Kolejnym krokiem będzie poznanie rozbudowanego systemu wytwarzania przedmiotów i narzędzi, które pozwolą na wydobywanie materiałów, takich jak złoża aluminium czy tytanu oraz na swobodną eksplorację.

Docelowo rozgrywka INTERASTRA ma opierać się na dwóch płaszczyznach. W pełnej wersji gry graczom przyjdzie zwiedzić liczne, odległe planety o zróżnicowanej charakterystyce oraz konstruować rakiety kosmiczne, które pozwolą na dalszą eksplorację nieznanych zakątków galaktyki.

Demo nowej gry spółki T-Bull jest już dostępne dla użytkowników platformy Steam, można je znaleźć pod TYM LINKIEM.

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze