Darmowy bilet na Pacyfik

  • Autor: Adam Berdzik
  • Opublikowano: 18 Czerwiec 2017
  • Komentuj 2

Wszyscy chętni mogą udać się zaraz na platformę Origin i za darmo pobrać dla siebie Medal of Honor: Pacific Assault.

Wraz z Tommym trafiamy na Pacyfik

Gra została wydana już ponad dekadę temu, ale przykład Battlfielda I i nadchodzącego wielkimi krokami Call of Duty: WWII dość jasno świadczy, że moda na strzelanki umiejscowione podczas wielkich światowych konfliktów powraca. 

Dowodem na to jest też akcja Elekroników. Wystarczy, że wejdziecie tutaj i zaklepiecie sobie swoją kopię Pacific Assault, musicie tylko pamiętać, że oferta jest ograniczona czasowo (choć nie wiadomo do kiedy). Gra zaoferuje Wam pełną kampanię fabularną, ale niestety nie zagracie w trybie dla wielu graczy - serwery do multi zostały już niestety jakiś czas temu zamknięte.

Gra do najnowszych nie należy, ale przenosi nas do nieco mniej wykorzystywanego przez deweloperów regionu - jako szeregowy Tom Conlin z Korpusu Piechoty Morskiej będziemy walczyć z Japończykami podczas kampanii na Oceanie Spokojnym. Z bronią w ręku będziemy walczyć o wyspę Guadalcanal czy zostaniemy świadkami ataku na Pearl Harbor.

Latka lecą, a Pacific Assault na pewno młodszy się nie zrobił (co widać choćby po grafice), ale za klasyka nie zapłacicie ani grosza, warto więc dać mu szansę/do niego wrócić. 

Semper Fi Marines!

 

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze