Darmowe granie w Warhammer: Vermintide 2

  • Autor: Patryk "PefriX" Manelski
  • Opublikowano: 27 Październik 2020
  • Komentuj 0

Z Warhammer: Vermintide 2 mam relację love-hate. Z jednej strony uwielbiam zabijać hordy szczurów, lubię klimacik i podobają mi się postacie. Z drugiej to tak bardzo niedopracowana produkcja o totalnie zmarnowanym potencjale, że się w głowie nie mieści. Nie musicie jednak wierzyć mi na słowo, bowiem zamiast tego możecie sprawdzić grę za darmo, samemu!

Warhammer: Vermintide 2 na Steamie za darmo przez ograniczony czas

Trwa aktualnie darmowy tydzień z Warhammer: Vermintide 2 na Steamie. Możecie grę pobrać za darmo i grać przez kilka dni, sprawdzając ile prawdy jest w moich słowach. Osobiście polecam zebrać się z grupką znajomych, bowiem to tytuł idealny do kooperacyjnej zabawy. Polecam zwłaszcza na wyższych poziomach trudności.

Jeśli Wam gra przypasuje to będziecie mogli grę wyrwać za grosze w tym miejscu. Wasze postępy zostaną zachowane, więc warto dać jej szansę przed ewentualnym zakupem. Potem może skusicie się na DLC z dodatkowymi misjami, kto wie?

Na horyzoncie jest również podobno ostatni dodatek, Chaos Wastes, który zakończy rozwój Warhammer: Vermintide 2 (nie zostało to jednak potwierdzone – może coś jeszcze dostaniemy). Wiemy już, że krasnolud Bardin będzie miał nową ścieżkę rozwoju premium, a tak to w ramach DLC każda z postaci otrzyma nową broń do dyspozycji. Nie zabraknie również nowych map oraz bogów Chaosu z którymi powalczymy. Na nudę zatem narzekać nie będzie można!

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze