Cyberpunk 2077 na E3 2017

  • Autor: Adam Berdzik
  • Opublikowano: 19 Czerwiec 2015
  • Komentuj 5
202932.1432664972 Czekacie na jakieś nowości w sprawie Cyberpunk 2077? Nie wstrzymujcie oddechu bo się możecie udusić. Szef CDP Red Marcin Iwański w rozmowie z IGN ujawnia, że nie ma planów pokazania gry przed 2017 rokiem.  Do spotkania redaktora IGN i Marcina Iwańskiego doszło podczas jednej z konferencji na E3. I to właśnie podczas tej rozmowy padło kilka pytań dotyczących pokazanego pierwszy raz w 2013 roku Cyberpunka. Okazuje się, że przed grą jeszcze bardzo daleka droga. Zwłaszcza, że CD Projekt RED nie skończył dłubać przy Wiedźminie 3, który jeszcze w tym roku otrzyma jedno fabularne rozszerzenie pod tytułem Serca z Kamienia. Drugi DLCek (Krew i Wino) pojawi się na początku 2016 roku więc projektanci studia mają jeszcze trochę roboty przed sobą. Dlaczego więc trailer Cyberpunka wisi w sieci już szmat czasu, a gracze nadal nie wiedzą o grze niemal nic?
''Wypuściliśmy teaser Cyberpunka bo chcieliśmy sprawdzić jak przyjmą go gracze. Byliśmy super podekscytowani tym projektem, ale co jeśli nie tędy dla nas droga? Ale reakcje graczy były niesamowite. Teraz od nas zależy czy spełnimy te wymagania. Bierzemy się ciężko do roboty'' zapowiada Iwański. Szef CDP mówi również o obawie zmęczenia swojego zespołu, który od kilku ładnych lat działał nad Dzikim Gonem. ''Możesz tworzyć przez 12 lat miecze, ale możesz się też wypalić'' tłumaczy. 181780_cyberpunk-2077-kobietaDlatego projektanci z ochotą zmienią świat fantasy na sci-fi. ''Jesteśmy podekscytowani, że przerzucimy się na spluwy. Większość teamu pracuje nad rozszerzeniami do Wiedźmina, ale coraz więcej ludzi przenosi się do Cyberpunka'' Ponadto Iwański zauważa w jaki sposób na tegorocznym E3 pokazany został czwarty Fallout. ''Weszli na scenę i powiedzieli ''Jest tu, jest prawdziwy i wydany zostanie tego a tego dnia.'' Planujemy zrobić coś podobnego''. Wynika z tego, że o Cyberpunku usłyszymy dopiero za jakiś czas, a Redzi po sukcesie Wieśka mogą sobie pozwolić na trzymanie nas w niepewności. Bo chyba nikt nie ma wątpliwości, że na następną grę studia warto poczekać, choćby miało to trwać dwa lata? [źródło: uk.ign.comreuters.com]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze