Cyberpunk 2077 bez Lady Gagi

  • Autor: PefriX
  • Opublikowano: 19 Lipiec 2019
  • Komentuj 6

Domyślam się, że część z Was może mieć już dosyć informacji na temat Cyberpunk 2077. Rozumiem, ale i Wy musicie wybaczyć nam – temat jest naprawdę gorący. Nie ma chyba osoby, która w jakiś sposób nie interesuje się nowym dzieckiem CD Projekt Red. Dlatego kolejne doniesienia dolewają jedynie oliwy do ognia. Tym razem wiemy o trybie hardcore oraz braku pewnej gwiazdy.

Cyberpunk 2077 to podobno nie tylko Keanu Reeves

Podczas tegorocznej edycji targów E3 dowiedzieliśmy się, że Keanu Reeves odegra niezwykle istotną rolę w Cyberpunk 2077. Plotkowało się również o tym, że to nie jedyna gwiazda, która pojawi się w grze od ekipy CD Projekt Red. Poszlaki podobno wskazywały na Lady Gagę – okazały się jednak błędne.

Mamy już pewność, że Lady Gaga nie pojawi się w Cyberpunk 2077. Alvin Liu, koordynator UI, w wywiadzie dla WCCFtech powiedział:

She’s pretty cyberpunk, so she could fit in! But um, yeah, no Lady Gaga.

Trochę szkoda, bowiem prywatnie zdecydowanie widziałbym jej w najnowszej grze od CD Projekt Red. Z drugiej strony, być może deweloperzy zaskoczą nas zupełnie kimś innym! Zakładając oczywiście, że jakaś inna gwiazda rzeczywiście wystąpi w Cyberpunk 2077. Może jednak Ciri?:)

Cyberpunk 2077 z trybem hardcore

Ze wspomnianego powyżej wywiadu dowiedzieliśmy się również, że Cyberpunk 2077 otrzyma tryb hardcore. Wyłączy on całkowicie interfejs użytkownika oraz znacznie podniesie poziom trudności, co podobno sprawić ma nie lada wyzwanie co bardziej wymagającym graczom. Z drugiej strony ekipa CD Projekt Red bierze pod uwagę, że niektórzy gracze chcą przejść Cyberpunk 2077 dla historii, a nie są za dobrzy w strzelankach – dla nich również znajdą się specjalne ustawienia.

Co ciekawe, osoby niedoświadczone w strzelaniu otrzymają nawet specjalne bronie, które pomogą im celować. Co prawda prędkość pocisków oraz ich siła będzie przy smart gunie zdecydowanie słabsza, tak jeśli celowanie nie jest Waszą mocną stroną, to ta broń będzie dedykowana dla Was. Pojawi się również opcja wyłączenia interfejsu bez podnoszenia poziomu trudności – specjalne dla osób kochających immersję.

Jak myślicie, kto oprócz Keanu Reevesa pojawi się w Cyberpunk 2077? Poza tym, na jaki tryb gry się zdecydujecie? Hardcore, a może coś bardziej casualowego?

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze