CS:GO osiągnęło szczyt swojej popularności?

Counter Strike: Global Offensive jest już starszym tytułem. To jeszcze nie dziadek, ale nazwanie go młodą produkcją byłoby nie na miejscu. Mówi się, że lata świetności gra Valve ma już dawno za sobą i teraz to nie to, co kiedyś. A guzik prawda! Okazuje się, że CS:GO nigdy nie było popularniejsze!


CS:GO zyskało na popularności!

Liczby moi drodzy nie kłamią. Counter Strike: Global Offensive w ostatnich tygodniach zalicza coraz większy wzrost stałych graczy. W zasadzie od roku gra może pochwalić się ciągłym przyrostem, co przekłada się na jej pozycję na Steamie. Aktualnie zajmuje tam pierwsze miejsce, jeśli chodzi o najpopularniejszą produkcję, wyprzedzając tym samym Dota 2 oraz PUBG.

I to nie z powodu jakieś turnieju, czy większej aktualizacji! Wzrost popularności Counter Strike: Global Offensive jest całkiem stabilny. Związany jest co prawda z udostępnieniem gry za darmo oraz nową operacją, ale długofalowo okazuje się, że to po prostu urok CS:GO. Gracze zwyczajnie chętnie wracają, a do tego tytuł wciąż jest atrakcyjny dla nowych osób. W końcu ma własny tryb battle royale!

Osiągnięto nawet nowy rekord, który w CS:GO aktualnie wynosi 901 305 równocześnie zalogowanych osób! Przypominam, że od premiery gry minęło prawie osiem lat, więc to niezwykle dobry wynik. Gratulacje i oby tak dalej. Szkoda tylko, że ten Artifact tak sobie jakoś ucichł…

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze