Conan Exiles dostało Chapter 3!

  • Autor: PefriX
  • Opublikowano: 15 Marzec 2023
  • Komentuj 0

Conan Exiles rozszerza się po raz kolejny w wieńczącym trzecim rozdziale do Age of Sorcery, jeszcze bardziej wzbogacając doświadczenie survivalowe w otwartym świecie autorstwa Funcom. Dziś gra otrzymuje kolejną dużą darmową aktualizację wraz z nowym płatnym Battle Passem i kosmetycznymi przedmiotami. Przygotujcie się na Golem Shaping, przebudowę systemu podróży, nowe spotkanie z bossem i wiele więcej w zwiastunie premierowym.

Conan Exiles dostało Chapter 3!

Rozdział 3 to bez wątpienia jeden z najlepszych momentów w historii gry dla wszystkich graczy, zarówno tych nowych, jak i tych weteranów, którzy chcą powrócić do Conan Exiles, dzięki w pełni przeprojektowanemu systemowi Podróży. Nie poświęcając nic z otwartości i wolności Conan Exiles, system Podróży pozwala łatwo znaleźć i zbadać każdą zawartość w grze, po prostu wybierając Podróż, którą chcesz odkryć i wykonując zadania. Odkryj niezliczone sekrety, opanuj każdy aspekt wojny, rzemiosła, budownictwa i zdobywaj cenne nagrody za każdą ukończoną po drodze Podróż.

Aktualizacja przynosi kolejną zupełnie nową funkcję: Golem Shaping. Przemierzaj świat, aby zebrać i złożyć własnego golema z różnych części i materiałów i stworzyć potężnego strażnika. Rozkaż mu zniszczyć wrogów lub po raz pierwszy w historii Conan Exiles, każ mu samodzielnie zbierać dla ciebie materiały. Poza tym gracze wezmą udział w ostatecznej epickiej konfrontacji, która zakończy Age of Sorcery. Doświadcz nowego bossa i zmierz się z Kurakiem, odpowiedzialnym za rozprzestrzenianie się czarów w Krainach Wygnanych.

Po zakończeniu Age of Sorcery nadejdzie nowa era. Wraz z Age of Sorcery, Conan Exiles rozpoczął nowy sposób dostarczania zarówno darmowej, jak i płatnej zawartości, a następna era doda kolejne trzy duże rozdziały darmowej zawartości, wraz z całą gamą tematycznych kosmetyków w Przepustkach Bitewnych i Bazarze. Samotnie, w kooperacji lub w pełnym dzikim multiplayerze, zróbcie pierwszy krok w tej wspaniałej nowej podróży już teraz na PC, PlayStation 4, Xbox X|S, Xbox One oraz na PC i Xbox Game Pass.

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze