Co z tym Elex?

  • Autor: Mateusz Łysoń
  • Opublikowano: 29 Kwiecień 2017
  • Komentuj 2
https://www.youtube.com/watch?time_continue=1442&v=znOieSu_PRI Studio Piranha Bytes po raz kolejny udostępniło fragment rozgrywki z Elex — gry, która ma łączyć świat fantasy z zaawansowaną technologią. Film pojawił się na kanale niemieckiego twórcy, który zmagał się z początkiem rozgrywki w towarzystwie Björna Pankratza — współtwórcy serii Gothic i Risen. Niestety materiał został nagrany w języku niemieckim i nie mam pojęcia, dlaczego twórcy nie zdecydowali się na angielską wersję.

Reklama gry u ''dużego'' YouTubera na plus, ale dlaczego nie w języku angielskim?

Reklama u ''dużego'' YouTubera na plus, ale dlaczego nie w języku angielskim?

Gameplay trwa około czterdziestu minut i przedstawia użyteczność plecaka odrzutowego, ''drewniane'' animacje i mimikę postaci oraz system walki rodem z poprzednich gier niemieckiego studia. Grafika stoi na całkiem wysokim poziomie, co zachęca gracza do eksploracji zalesionych i zrujnowanych terenów. Twórcy udostępnili również materiał przedstawiający historię świata gry. W zaawansowaną technologicznie planetę uderzył meteor, który zdziesiątkował wszystkich mieszkańców i zapoczątkował walkę o nowy surowiec — tytułowy Elex. Z niedobitków powstały cztery nowe frakcje pałające rządzą do nowej substancji. Najpotężniejsi z nich są Albowie, planujący wydać ostateczną wojnę reszcie. I w tym momencie pojawia się nasz protagonista Jax — Alb, który ma odmienić losy planety Megalan. https://www.youtube.com/watch?time_continue=127&v=MtlHIkiVgXo Jako gracz uważam, że Elex wymaga jeszcze wielu poprawek, ale jako miłośnik poprzednich tytułów Piranha Bytes jestem zachwycony poziomem, jaki prezentuje. Kłujące w oczy animacje, mechanika walki na poziomie niskobudżetowych gier i ciekawa fabuła — to charakterystyczne cechy gier niemieckiego studia.

Premiera została zaplanowana na trzeci kwartał bieżącego roku.

Premiera została zaplanowana na trzeci kwartał bieżącego roku.

[źródła: pcgamer.com, youtube.com]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze