Co tam u Geralta?

  • Autor: Adam Berdzik
  • Opublikowano: 20 Czerwiec 2016
  • Komentuj 3

Nadszedł czas na zasłużony odpoczynek

Nadszedł czas na zasłużony odpoczynek

Krew i Wino było ostatnim dodatkiem do genialnego Wiedźmina 3 od CD Projekt Red. Geralt przeszedł na zasłużoną emeryturę, tylko co taki wiedźmin jak on może na niej robić? Siekanie mieczem, narażanie życia, niekończące się intrygi i krwiożercze monstra - wszystko to już za Geraltem z Rivii. Spora część graczy na pewno ubolewa nad tym, że na dobre pożegnaliśmy się już z przygodami zabójcy potworów, ale on sam wydaje się w pełni korzystać z zasłużonej emerytury. Po tym jak Geralt otrzymał od władczyni Touissant swoją własną winnicę wydawało się, że nic nie zmusi go do ruszenia się stamtąd. Cisza, spokój, kochana Yennefer u boku, piękne widoki - no wydawać by się mogło, że istny raj na ziemi. Jednak Geraltowi chyba nie jest pisane spokojne życie, ale jakby się nad tym zastanowić to sumie wielkiego zaskoczenia nie ma. Zresztą zobaczcie:
W rolę Geralta wciela się Ben Schamma, lepiej znany jako Maul Cosplay, który często ma okazję by choć przez parę chwil pobyć wiedźminem. Maul pojawił się choćby na specjalnym evencie we Włoszech, na który pojechał Rojo. Maul, choć najlepiej kojarzymy go właśnie z cosplayem Geralta, na swoim Instagramie chwali się także swoimi innymi postaciami. Jeśli klikniecie tutaj to zobaczycie sami, polecam bo fajne rzeczy facet robi : ) [źródło: facebook.com, instagram.com]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze