Co robi Tamagotchi w Call of Duty?

  • Autor: PefriX
  • Opublikowano: 04 Marzec 2020
  • Komentuj 1

Uwaga, poniższy tekst dotyczy mikrotransakcji. Tak, postanowiłem napisać newsa o nowym przedmiocie w Item Shopie Call of Duty: Modern Warfare. Do czego to doszło, prawda? Nie mogłem się jednak powstrzymać, bowiem jest to pierwszy przedmiot premium od dawna, który wzbudził moje zainteresowanie, a nie jedynie zniesmaczenie. Przed Wami Tomogunchi!

Tomogunchi w Call of Duty

Tomogunchi to wirtualny zwierzak, wzorowany na klasycznym Tamagotchi, które starsi czytelnicy może pamiętają. Młodzi mogą kojarzyć nazwę z utworu TACONAFIDE – Tamagotchi. Generalnie dawno dawno temu, w odległej galaktyce mieliśmy elektroniczną zabawkę, która imitowała zwierzątko. Trzeba było o nie dbać, aby rosło i się rozwijało. W zasadzie idea była taka, aby uczyć młodych odpowiedzialności i przyznaję – coś było na rzeczy. No, poza młodymi socjopatami, którzy od najmłodszych lat mieli możliwość uśmiercania cyfrowych towarzyszy.

No więc coś takiego zawitało do Call of Duty w formie przedmiotu kosmetycznego. Zegarek z Tomogunchi zapowiedziany został w zeszłym roku i dopiero teraz dostępny jest do kupienia. Cena? 1000 MW points co przekłada się na około 10 dolarów. Warto? To już sami oceńcie. Zwierzak zaklęty w zegarku potrzebuje Waszej opieki – nakarmicie go oraz zapewnicie mu rozrywkę zabijając wrogów, wykonując cele na mapie, wygrywając mecze oraz dokonując serii zabójstw.

Jeśli nie będziecie się starali i zwyczajnie kiepsko pójdzie Wam w potyczkach to Wasz Tomogunchi może być nieszczęśliwy, a nawet umrzeć. Potraktujcie zatem go, jako odpowiedni motywator do dawania z siebie zawsze 100%! Co ciekawe, zwierzaki mają swoje sekrety, ale będziemy musieli odkryć je sami.

I wiecie co? Za takie przedmioty kosmetyczne mogę płacić!

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze