Ciuchy od Razer i to bez RGB!

  • Autor: PefriX
  • Opublikowano: 02 Kwiecień 2021
  • Komentuj 0

Ja wiem, że na łamach Ja, Rock wielokrotnie żartowałem na temat akcesoriów dla graczy. Skarpetki, meble, toster, szczoteczka do zębów, buty, a teraz ciuchy. I to od Razer, więc można byłoby spodziewać się RGB, ale niespodzianka - nie będzie! Cóż zatem firma od sprzętu przygotowała i jak chce podbić świat mody?

Kanagawa Wave Apparel, limitowana kolekcja odzieży wykonanej z materiałów pozyskanych z tworzyw sztucznych!

Firma Razer, wiodąca na świecie marka lifestylowa dla graczy przedstawiła Kanagawa Wave Apparel, limitowaną kolekcję odzieży wykonanej z materiałów pozyskanych z tworzyw sztucznych wyłowionych z mórz i oceanów.

Odzież, ozdobiona motywami nawiązującymi do słynnego drzeworytu pt. „Wielka Fala w Kanagawie”, ma na celu zwrócenie uwagi na kwestię zanieczyszczenia mórz tworzywami sztucznymi, a także ma sfinansować wysiłki na rzecz zmniejszenia ilości plastiku pływającego w wodach morskich w celu ochrony oceanów i ich mieszkańców.

Kolekcja pojawi się 7 kwietnia 2021 r. o godzinie 19:00 czasu PDT [8 kwietnia 2021 r. , 4:00 rano CEST] w bardzo ograniczonych ilościach, a więc fani, którzy będą chcieli zdobyć ekskluzywny zestaw Kanagawa Wave, muszą działać szybko i odwiedzić ten link, aby otrzymać powiadomienie o uderzeniu fali. Ostatnia linia ubrań Razera - „GAMING APE”, wyprzedała się dosłownie w ciągu kilku minut, dlatego fani powinni zarejestrować się wcześniej, aby uniknąć utraty zestawu.

Każdego roku do oceanów trafia około 11 milionów ton tworzyw sztucznych, poważnie zagrażających organizmom morskim i stających się częścią ich łańcucha pokarmowego. W celu ograniczenia tego problemu, dochody z kolekcji Kanagawa Wave zostaną przeznaczone na odzyskiwanie tworzyw sztucznych wyłowionych u brzegów niektórych z najbardziej dotkniętych tym zjawiskiem obszarów. Za każdy przedmiot sprzedany w tej kolekcji Razer sfinansuje odzyskanie 1 kg tworzyw sztucznych z pochodzących z mórz.

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze