Chińczycy dostaną swojego Total War

  • Autor: Adam Berdzik
  • Opublikowano: 11 Styczeń 2018
  • Komentuj 4

Długo, zbyt długo, kazano nam czekać na kolejnego historycznego Total Wara, ale tej jesieni za sprawą Total War: Three Kingdoms seria w końcu wraca do swoich korzeni.

To, że powstanie kolejny historyczny Total War wiadomo było od dawna, ale CA nie było skłonne podzielić się jakimikolwiek szczegółami na temat nadchodzącej gry. Teraz o Three Kingdoms co nieco wiemy, łącznie z tym że gra pokaże się już tej jesieni. Jeśli tęskniliście za historycznymi Totalami to Three Kingdoms powinno  z powrotem przyciągnąć Was do serii.

Gra rzuca nas do roku 190 naszej ery, a Państwem Środka rządzi dynastia Han. Choć słowo ''rządzi'' zostało użyte nieco na wyrost, bo prawdziwą władzę sprawuje tyran imieniem Dong Zhuo. Żeby ocalić całe Chiny przed rządami Zhuo formuje się koalicja chińskich wodzów mająca na celu przeciwstawieniu się tyranowi. Na jej czele staną trzej bohaterowie i to od nich zależeć będzie przyszłość Chin - czy zjednoczą się w walce przeciwko wspólnemu wrogowi czy kierowani własną ambicją wybiorą inną drogę?

Obok trailera Creative Assembly publikuje także kilka obrazków, ale dalszych szczegółów na razie brak. Niestety na fragment rozgrywki jest jeszcze trochę za wcześnie, ale pewnie zbyt długo nie każą nam na niego czekać.

[źródło: steam.com]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze