CDP Red szuka speców od trailerów

  • Autor: Adam Berdzik
  • Opublikowano: 09 Kwiecień 2018
  • Komentuj 9

''Tworzenie wysokiej jakości filmów do materiałów promocyjnych'', ''tworzenie modeli 3D postaci'' oraz ''praca na silniku gry przy tworzeniu cut-scenek'' - tak będzie wyglądał zakres obowiązków nowego pracownika CDP Red. Coś się ruszy z Cyberpunkiem?

Jeden trailer i sławne twitterowe ''beep'' to jedyne rzeczy jakie do tej pory trafiły do sieci z oficjalnych cyberpunkowych źródeł. Wiele tego nie ma, ale być może szybko się to zmieni, bo Redzi szukają specjalisty od tworzenia trailerów. Może to wskazywać na przyspieszenie prac nad materiałami promocyjnymi związanymi z Cyberpunkiem, w końcu już w czerwcu odbędzie się E3, a wiemy że CDP Red ma plan pojawić się na kalifornijskiej imprezie. 

Jak wspomniałem na początku, nowy pracownik Redów będzie zajmował się głównie tworzeniem materiałów promocyjnych jak trailery, teasery i reklamy. Do jego obowiązków należeć też będzie praca na silniku gry w celu stworzenia cut-scenek oraz tworzenie modeli 3D oraz tekstur zarówno bohaterów gry jak i reszty środowiska. 

Zatrudniona osoba będzie miała pełne ręce roboty i bardzo mało czasu na jej wykonanie - do E3 zostało raptem nieco ponad dwa miesiące, a chyba nie wyobrażamy sobie sytuacji, w której Redzi na E3 pokazują jedynie nowe możliwości w Gwincie. 

Cyberpunk został zapowiedziany w 2012 roku, rok później dostaliśmy krótki, ale robiący wielkie wrażenie, trailer:

Przypomnę, że Cyberpunk nadal nie ma żadnej daty premiery, ale bardzo dużo wskazuje na to, że niedługo studio będzie gotowe się nią podzielić. W sci-fi'owego RPGa zagramy jeszcze przed tegorocznymi świętami Bożego Narodzenia? Byłoby fantastycznie, ale pewnie mało realne. 

[źródło: en.cdprojektred.com]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze