CD Projekt Red otwiera sklep

  • Autor: Kamila Zielińska
  • Opublikowano: 03 Kwiecień 2019
  • Komentuj 7

Drugi dzień kwietnia niesie ze sobą spore ryzyko. Nie do końca wiadomo, czy to spóźnione żarty z Prima Aprilis, czy jak nabardziej poważne wiadomości, tylko zaserwowane w złym czasie. Cóż nam innego pozostaje, jak zaufać innym na słowo honoru?

Wczorajsza informacja Redów z pewnością rozgrzała serca fanów. Na Twitterze podzielili się fantastyczną wiadomością o powstaniu sklepu. I bynajmniej nie chodzi tu o konkurencję dla GOG.com, a sklep z towarami sygnowanymi franczyzami CD Projekt Red.

W ciągu najbliższych tygodni dowiemy się wszystkich szczegółów, natomiast już teraz w komentarzach potwierdzili, że na pewno będziemy mogli zakupić koszulki. Prawdopodobnie będą tam dostępne produkty zarówno z Wiedźmina, jak i nadchodzącego Cyberpunka 2077.

Sklep Blizzarda ostatnio trafił do Europy, dzieki czemu ceny i wysyłka są bardziej korzystne dla klientów. Możemy się spodziewać, że na początku nam będzie dużo łatwiej złożyć zamówienie niż ludziom zza oceanu. Natomiast nie wiemy, jak przedstawiać się będą ceny. Czy będą równie wysokie jak w sklepie Blizzarda? Czy możemy liczyć na to, że w Polsce kupimy te produkty taniej? Dowiemy się tego w ciągu najbliższych dni. Na dzień dzisiejszy fani zdają się popierać ten pomysł i już szykują portfele na nadchodzący wydatek. Chyba do nich dołącze...

[Źródło: twitter.com]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze