Byliśmy na Pasha Gaming Camp 18+

  • Autor: ja, rock
  • Opublikowano: 23 Marzec 2023
  • Komentuj 0

#artykuł sponsorowany: Pasha Gaming Camp 18+ rozpoczął się od inauguracyjnego wystąpienia Jarosława "pashyBiceps" Jarząbkowskiego. Tej legendy sceny CS:GO nie trzeba nikomu przedstawiać, ale nie wszyscy zdają sobie sprawę, że pashaBiceps dzieli się swoją wiedzą również z graczami. Właśnie w ramach organizowanych Campów szlifują oni swoje umiejętności pod czujnym okiem najlepszych! W tym ostatnim uczestnicy mogli również zobaczyć Emeritos Banditos w akcji — grających m.in. przeciw zespołowi CoupDeGrace. W ten sposób w praktyce można było zobaczyć to, czego uczono podczas Campu.

Pasha Gaming Camp 18+ to jedyna w swoim rodzaju inicjatywa

Dla uczestników była dostępna również strefa rozrywkowa 18+, której częścią był bar. I to nie zwyczajny bar, ale intergalaktyczny bar, za którym stała Mad Moxxi z serii Borderlands (Carolin "Wønder" Mrugala) ze swoimi pomocnikami! Poza nią, na sali można też było spotkać Borderlandsową Psycho (Violet Cosplay), która pokazała także swoje znacznie bardziej przyjazne oblicze.

Osoby bardziej zainteresowane miksologią mogły wziąć udział w szkoleniu barmańskim lub warsztatach tastingowych (smakowych). Podczas nich testowano różne odmiany whisky marki Ballantine's.

Znalazło się miejsce i na inne atrakcje. Dla uczestników zorganizowano np. quiz wiedzy, w którym mogli się wykazać wiedzą z historii gier komputerowych i nie tylko. Oprócz typowo powiązanych z gamingiem aktywności, do dyspozycji uczestników były takie atrakcje, jak siłownia, basen, zajęcia sztuk walki czy pobyt w termach. Co odważniejsi próbowali także swoich sił w morsowaniu!

Jak zatem możemy podsumować Pasha Gaming Camp 18+? Zdecydowanie świetna i potrzebna inicjatywa, która łączy przyjemne z pożytecznym. To świetny sposób, aby nabyć wiedzę oraz zrobić pierwszy krok w e-sport pod czujnym okiem najlepszych z branży.

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze