Buki News - Wrzesień 2017 #3

  • Autor: Buki
  • Opublikowano: 25 Wrzesień 2017
  • Komentuj 1

Witajcie w kolejnej porcji newsów prosto z Japonii. Dziś powiemy sobie o umierających filmach na DVD, internetowych pogróżkach na Twitterze i specjalnej edycji pewnej wyjątkowej gry.

Już nawet Amerykanie musieli się ugiąć - Sentai Filmworks ogłosiło, że do 2019 roku przestaną wydawać anime na DVD. Wyjątkami są stare produkcje, które nie otrzymały wydania Bluray w Japonii, ale nowe będą pojawiać się tylko na niebieskich nośnikach.

Adam Wingard musiał zniknąć z Twittera

Problemy ma Adam Wingard, reżyser Death Note, który został zmuszony do usunięcia swojego konta na Twitterze z powodu licznych gróźb i pogróżek pojawiających się na jego profilu.

Mam też dobre wiadomości dla fanów Xenoblade Chronicles 2 - Nintendo oficjalnie zapowiedziało premierę na pierwszego grudnia tego roku. Dla fanów przygotowano specjalną edycję, na którą składa się soundtrack z gry, metalowe opakowanie i ponad dwustustronicowy artbook. Głodni szczegółów? Zapraszam na film:

 

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze