Buki News - Sierpień 2017 #3

  • Autor: Buki
  • Opublikowano: 28 Sierpień 2017
  • Komentuj 0

Witam w ostatnich wakacyjnych newsach, dziś powiem nieco o Dragon Ball Super, PCtowym wydaniu Final Fantasy XV czy premierze Naruto to Boruto: Shinobi Striker.

Ogłoszono grę mobilną Naruto x Boruto: Ninja Voltage, która będzie miała swoją premierę także na zachodzie. Ma to być darmowa gra akcji umożliwiająca tworzenie fortec, ustawiania pułapek, atakowania fortec innych graczy. Modele postaci w trailerze wyglądają naprawdę dobrze, więc jestem optymistycznie nastawiony, ale sądzę, że nadal będzie to pozycja dla wiernych fanów marki.

PC dostanie Final Fantasy XV, ale dopiero w przyszłym roku

Tak samo zresztą jak Naruto to Boruto: Shinobi Striker, które doczekało się nowego trailera przedstawiającego głównie kreacje swojego avatara. Premiera na PS4, Xboxa One i PC odbędzie się w 2018 roku.

To nie koniec, jeśli idzie o gry: Final Fantasy XV zagości na PC na początku 2018 roku. Wydanie będzie zawierać wszystkie DLC i jak możecie się domyślić wykonane będzie w najwyższej możliwej jakości. Nie można też zapomnieć o Shenmue III, bo na oficjalnym kanale YouTube PlayStation opublikowano pierwszy trailer gry.

Powodów do narzekań nie dają nam twórcy anime - Dragon Ball Super oraz One Piece otrzymają godzinne odcinki specjalne w październiku. 1. października wyjdzie odcinek One Piece, a 8. Dragon Balla. Zapraszam na materiał:

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze