Buki News Październik #2

  • Autor: Buki
  • Opublikowano: 30 Październik 2017
  • Komentuj 0

W październiku Japończycy jakby zrobili sobie mały odpoczynek, ale na szczęście pod koniec miesiąca ukazało się sporo wartych uwagi rzeczy, zapraszam!

Bokserska manga Ashita no Joe zainspiruje nową serię anime, która na rynku pokaże się już na wiosnę 2018 roku! Megalobox, bo tak nazywać się będzie seria, będzie bazować na Ashita no Joe, ale opowie swoją własną historię.

Megalobox zobaczycie  już w przyszłym roku

Anime ma coraz więcej fanów i dociera do większej ilości ludzi niż przed rokiem. Stowarzyszenie Japońskiej Animacji ogłosiło, że rynek anime urósł o 9% w porównaniu do 2016 roku.

Square Enix zapowiedziało pracę nad remasterem gry Star Ocean 4: The last Hope, która oczywiście zagości na PS4 i  PC z rozdzielczością 4K i innymi bajerami związanymi z remasterami starych tytułów. Premiera na steamie odbędzie się 28 listopada, a gra ma kosztować około 25 dolarów. Z innych ciekawostek jeśli idzie o japońskie gry:  Bleach: Brave Souls pobrano już 25 milionów razy!

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze