Buki News - maj #3

Zamykane ulice amerykańskich miast z okazji eventów Pokemon Go, hollywoodzkie live action Rycerzy Zodiaku wyreżyseruje Tomasz Bagiński, a Zelda ma trafić na smartfony. Więcej w materiale Bukiego!

Mamoru Hosoda, reżyser The Girl Who Leapt Through Time, Summer Wars i Wolf Children ogłosił, że jego nowy film, zatytułowany Mirai, zadebiutuje w 2018 roku.

Wszyscy cieszymy się, że Netflix i Bagiński zrobią Wiedźmina, ale adaptacja książek Sapkowskiego to nie jedyne przedsięwzięcie polskiego reżysera, bo został on zaangażowany do stworzenia hollywoodzkiegofilmu na podstawie popularnego niegdyś anime ''Rycerze Zodiaku''.

The Wall Street Journal donosi, że z powodu eventów jakie Niantic planuje w Pokemon Go, ulice w niektórych miastach w Stanach Zjednoczonych będą zamykane dla ruchu. Czyżby mania na Pokemony miała jeszcze wrócić?

Dobre wieści dla fanów Zeldy - sporo wskazuje na to, że Breath of The Wild, czyli wielki tegoroczny hit Nintendo i zarazem gra, która sprzedała Switcha, trafi na smartfony. A kiedy już przy Switchu jesteśmy: Taiko no Tatsujin, Xenoverse 2 oraz gry z serii Tales of powinny pojawić się na tej konsoli do marca 2018 roku. Zapraszamy na materiał:

 

 

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze